Calabrese پاییز: ابتدا روی تغذیه خود تمرکز کنید.

"من نمیتوانم یک رژیم غذایی لاغری بد را آموزش دهم. من تمام مشتریانم را دنبال میکنم و برنامه غذایی خود را بر اساس سهم عمده ای که شامل مواد مغذی مغذی متعادل (40 درصد کربوهیدراتهای سالم، 30 درصد پروتئین لاغر، 30 درصد سالم چربی، بخش کنترل و به طور قابل توجهی کاهش یا حذف مواد غذایی بیش از حد فرآوری شده است.هنگامی که شما رژیم لاغری موثر در کوتاه مدت مناسب را با ورزش ترکیب می کنید، نتایج شگفت انگیز نیستند.این رژیم نیست، این روش زندگی است که هنوز هم می تواند از غذا لذت ببرد یک کوکتل یا لیوان شراب، و غذا خوردن دسر بدون احساس گناه و یا تنظیم خود را در اهداف خود را. "

اشلی بوردن: نترسید که سنگین تر شود

"برخی وزن ها را جمع کنید و نترسید!" اشلی بوردن، که ستاره هایی مانند کریستین آگویلرا و مندی مور را آموزش می دهد، می گوید و اخیرا برنامه خود را با برنامه ریزی سالن بدنسازی "بدن انتقام" برنامه ریزی کرده است. بدن ما بدنبال آموزش وزن سنگین تر و یا تمرینات وزن بدن برای به دست آوردن انتشار هورمون تستوسترون و هورمون است. این همان چیزی است که چربی های بدن را به چربی تبدیل می کند و یک چربی قوی و قوی را ایجاد می کند. "

به عنوان یک قاعده کلی، اگر شما 10 تکرار از هر حرکت گروه عضلانی (squats، push-ups، presses شانه، و یا deadlift برای مثال) انجام دهید و پس از آخرین دفعه شما نفس نفس بکشید، این در اطراف وزن است که منجر به او می گوید موفقیت موفقیت در از دست دادن وزن است. (به گفته بوردن، در اینجا پنج چیز وجود دارد که می تواند یک مربی شخصی را متوقف کند که با شما کار کند.)

گunnar پترسون: برنامه تمرینات خاص.

بر طبق مربی گunnar پترسون، که با لیست لباس های ورزشکاران طرفدار و لیست های A-list (از جمله خودش Khloe) کار کرده است، مهمترین بخش برای هر کسی که شروع برنامه کاهش وزن است، اولویت بندی تمرینات خود را در برنامه هفتگی خود و به تا حد ممکن دقیق باشید. "نه تنها بگویم، من روز دوشنبه، چهارشنبه و جمعه کار می کنم." بگو، "من روز دوشنبه در ساعت 7 صبح در ورزشگاه کار می کنم، چهارشنبه در ظهر، من یک کلاس اردوگاه بوت دارم، و جمعه من بعد از کار در ساعت 5:30 با دوستانم ملاقات می کنم تا برای یک مسابقه 3 مایلی برویم . ' به طوری که در آن قفل شده است و شما می توانید آن را ببینید، "او می گوید.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خرید وفروش باغ ویلا ی لوکس در شهریار آموزش طراحی کارت ویزیت "pdf" مطلب اختصاصی کافه رگا عَدَم مهندسي مکانيک خدمات شبکه Technology * رسانه با تو موزیک * ابوالفضل جعفری